Contact

Wil je direct met een van onze diëtisten in contact komen?
Je kunt ons bereiken op ons algemene nummer 050 211 34 61 of neem contact op met onze diëtisten:

Carin Pool
telefoon: 06 425 88 464
e-mail: info@carinpool.nl

Nienke Hazenberg
telefoon: 06 434 49 384
e-mail: nienke@carinpool.nl

Eline Berger
telefoon: 06 145 20 397
e-mail: eline@carinpool.nl

Susanne Kamps
telefoon: 06 248 25 202
e-mail: susanne@carinpool.nl

Linda Saado
telefoon: 06 184 666 01
e-mail: linda@carinpool.nl

Ellen Oenema (tot 15 oktober ’18)
telefoon: 06 375 52 173
e-mail: ellen@carinpool.nl

Anita de Jong (vanaf 15 oktober ’18)
telefoon: 06 375 52 173
e-mail: anita@carinpool.nl

Locaties:

Bekijk hier onze locaties.