Contact

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief voor nieuwtjes, recepten en tips!

Wil je direct met een van onze diëtisten in contact komen?
Je kunt ons bereiken op ons algemene nummer 050 211 34 61 of neem contact op met onze diëtisten:

Carin Pool
06 – 425 88 464 | info@carinpool.nl
Locaties: MCZ Groningen, Helperplein en Sneek

Nienke Hazenberg
06 – 434 49 384 | nienke@carinpool.nl
Locaties: Beijum, Haren, Harkstede en UMCG

Eline Berger
06 – 145 203 97 | eline@carinpool.nl
Locaties: Bedum, DC Klinieken, Helperplein en MCZ Groningen

Susanne Kamps (zwangerschapsverlof t/m 1-3-2021)
06 – 248 25 202 | susanne@carinpool.nl
Locaties: MCZ Groningen, Peize en Zuidlaren

Linda Saado
06 – 184 66 601 | linda@carinpool.nl
Locatie: Selwerd

Anita de Jong
06 – 375 52 173 | anita@carinpool.nl
Locaties: Haren en Sneek

Stephanie de Lange
06 – 390 34 844 | stephanie@carinpool.nl
Locaties: Bedum, MCZ Groningen, Harkstede en Beijum

Maaike van der Graaf
06 –  514 38 978 | maaike.vandergraaf@mcz.nl
Locaties: Helperplein en MCZ

Maak een afspraak of bel naar 050 – 211 34 61 voor meer informatie.

Locaties:

Bekijk hier onze locaties.

Menu