Contact

Wil je direct met een van onze diëtisten in contact komen?
Je kunt ons bereiken op ons algemene nummer 050 211 34 61 of neem contact op met onze diëtisten:

Carin Pool
telefoon: 06 425 88 464
e-mail: info@carinpool.nl

Nienke Hazenberg
telefoon: 06 434 49 384
e-mail: nienke@carinpool.nl

Eline Berger
telefoon: 06 145 20 397
e-mail: eline@carinpool.nl

Susanne Kamps
telefoon: 06 248 25 202
e-mail: susanne@carinpool.nl

Linda Saado
telefoon: 06 184 666 01
e-mail: linda@carinpool.nl

Anita de Jong
telefoon: 06 375 52 173
e-mail: anita@carinpool.nl

Stephanie de Lange
telefoon: 06 390 34 844
e-mail: stephanie@carinpool.nl

Maaike van der Graaf
telefoon: 06 514 389 78
e-mail: maaike.vandergraaf@mcz.nl

Locaties:

Bekijk hier onze locaties.